page-header

Reklam Yönetimi

Google Reklamları
Minimum maliyetle Google reklamları verelim ve sitenizi listenin en üstünde görmenin keyfini çıkartın. Yeni müşterilere hızlı ulaşmak internet yoluyla ürünlerinizi satmak için google ads platformundan bizimle doğru şekilde yararlanın!
facebook ads
Müşterilerinize nasıl ulaşmak isterseniz?
Facebook reklamları
Facebook reklamlarında uzmanlığımız ile her sektör ve şirket için belirlediğimiz farklı reklam stratejileri isterseniz yurt içinde veya bölgenizde satış yapmanızı isterseniz tüm dünya genelinde ürünlerinizin veya hizmetinizin duyulmasını sağlar. Çok düşük maliyetlerle Facebook reklamları kısa sürede sizi ulaşmak istediğiniz binlerce kişiyle iletişime geçirir. Müşterilerinizle sizi isterseniz internet üzerinde isterseniz mağaza veya iş yerinizde buluşturalım.
Instagram Reklamları
Genç medyası olarak bilinen instagram aslında her yaştan ve kesimden farklı kullanıcılara sahiptir ve siz ne kadar hızlı müşteri edindiğinize inanamayacaksınız! Facebook reklamları ile birlikte yaş, cinsiyet, yaşadığı bölge ve meslek gibi demografik bilgilerine göre potansiyel müşterilerinize Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz.
instagram ads
Instagramın gücünü farkedip hala denemediniz mi?
youtube ads
Video platformlarında reklamlarınız gösterilmesini istiyorsanız bize ulaşın!
Youtube Reklamları
Dünya da en çok izlenen video platformun da reklamınız yayınlansın. Reklam görselleriniz ve video kapak fotoğrafınızdan sayfa tasarımınıza kadar herşey ile ilgileniyoruz. Düşük maliyetlerle bütün dünyaya markanızı duyuralım!

    Oblong Dijital Pazarlama ve Reklamcılık olarak tüm reklam süreçlerinizi farklı platformlarda yönetiyoruz. Her platforma uygun stratejiler ve özel tasarlanmış görseller ile reklamlarınızı yayınlıyoruz. Geri dönüşler ve müşteri optimizasyonu ile her reklamda daha iyi sonuçlarla hizmet veriyoruz. Ayrıca oblongmark.com B2B hizmetleri içerisinde reklamlarınızı şirket olarak yönetebilir ve raporlarınızı güncel olarak elde edebilirsiniz ve site içerisindeki müşterilerinize uygun olarak da reklam verebilirsiniz. Kendi portalınızdan reklam sonuçlarını alabilir istediğiniz sektöre ve müşteri portfoyüne uygun yeni stratejiler geliştirmemizi takip edebilirsiniz. Yeni ürün kampanyaları ve dönemlik yaptığınız indirimleri hızlıca doğru müşterilere ulaştırın var olan müşterilerinizi kaybetmemek ve ilişkileriniz kuvvetlendirmek adına buradayız!

    Haydi Oblong ile çalışmak için bize ulaşabilir ve yukarıdaki formu doldurarak hızlı şekilde teklif alabilirsiniz!

    background
    İletişimde Kalın!
    Ekibimizdeki son teknolojilerden ve haberdar olmak isteğiniz hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz