hakkımızda back

Birlikte şirketinizi dijital dünyaya taşıyalım!

Oblong içerisinde şirketlerin yapılarına uygun hale getirdiğimiz dijital pazarlama ve reklam yönetimi stratejilerimiz sizleri yukarı taşıyacak

oblongall.com

Şirketlerin ilk günden yanında olduğumuz pazarda yer edinmelerini sağlayacak marka oluşturma, reklam ,görsel tasarım ve website tasarımı gibi hizmetlerimizi tanıttığımız kurumsal sitemizdir.

oblongmark.com

Altyapısını geliştirmekte olduğumuz e-ihale ve pazarlama alanındaki problemlerine teknik çözüm hizmeti sunan abonelik iş modeline sahip web tabanlı altyapıdır.

background
Oblong bünyesinde kurulmuş oblongmark.com ile dijital pazarlama ve reklamcılık dünyasında şirketinize uygun stratejilerle yükselin. Size uygun içerisinde reklam yönetimi,e-ihale,e-ticaret kurulumu ve yönetimi,marka stratejisi ve tasarım gibi hizmetler bulunan paketlerden seçim yapın ve sizin için birlikte yeni bir dönem başlatalım

  Hizmetlerimiz
  EKİBİMİZ
  Oblong Dijital Pazarlama ve Reklamcılık ailesi olarak online pazarlama sektöründe birçok firmaya danışmanlık vermekteyiz. Şirketlerin günümüz satış stratejilerinde rekabet edebilmeleri için ekip olarak ,Bursa ekibi başta olmak üzere Türkiye ve yurt dışında farklı sektörlerle ortak çalışmaktan keyif alıyoruz. Sizinle birlikte bizde gelişiyoruz.

  İbrahim Khalil Atteib Yacoub

  Backend Developer/Php Laravel

  Aleyna Arslan

  Founder

  Yiğithan Samancı

  Business Analyst

  Taner Sayın

  Data scientist

  Nesibe Somuncu

  Data scientist

  İrem Yaşa

  Brand Development Specialist

  Görkem Gültekin

  Backend Developer/Php Laravel

  Emre Tepe

  Backend Developer/Php Laravel